Co się dzieje w Klubie Betonik?

Musisz zainstalować rozszerzenie Flash aby oglądnąć film

Co się dzieje w Klubie Betonik,
zapraszamy do obejrzenia prezentacji.
Drukuj

Świebodzińska Spółdzielnia Mieszkaniowa obejmuje swoim zasięgiem 3 osiedla oraz zasoby mieszkaniowe położone w różnych częściach Świebodzina, potocznie zwane "zasobami rozproszonymi".

  1. Osiedle Centrum (Plac Jana Pawła II; ulice Kościelna, Głowackiego, Okrężna, 3-go Maja)
  2. Osiedle Widok
  3. Osiedle Łużyckie
  4. Zasoby rozproszone (ulice Sobieskiego, Kamienna, Konarskiego, Żaków).

Na osiedlach znajdują się place zabaw dla dzieci, boiska do koszykówki oraz piłki nożnej. Kładziemy duży nacisk na estetykę oraz dużą ilość zieleni na naszych osiedlach. Ponadto sami mieszkańcy za zgodą Zarządu Spółdzielni zagospodarowują tereny przy swoich balkonach.

Prowadzimy ciągłe inwestycje na istniejących osiedlach stale rozwijając infrastrukturę, wprowadzając nowoczesne technologie oraz wykonując modernizacje i remonty. Wszystko po to, aby nasi mieszkańcy żyli nowocześnie i wygodnie.

Nasza Spółdzielnia, obok bieżącej eksploatacji zasobów, skupia się – w zakresie inwestycyjnym – na modernizacjach budynków i poprawie otoczenia.

Nie rezygnujemy przy tym również z innej działalności na rzecz naszych mieszkańców. Funkcjonuje u nas klub Betonik, w którym działają liczne koła zainteresowań. Organizowane są również różne imprezy kulturalne.